Yasmin Erbil Öpüşme Pozundan Sonra Yatak Odası Pozunu Paylaşınca Mehmet Ali Erbil Çıldırdı!

0

Sevgilisi ve pozlarıyla gündeme o isim bomba gibi düştü! Yasmin Erbilden hayranlarını şaşırtacak yatak pozu geldi! Yasmin Erbil bu pozlar ile ne ifade etti? Yasmin Erbil’den son olarak sevgilisi ile gündeme düşmüş bomba gibi son bir poz geldi!

Ünlü sunucu Mehmet Ali Erbil’in kızı Yasmin Erbil, magazin gündemini sık sık meşgul ediyor. Survivor yarışmacılarından Yiğit Poyraz’a aşık olan ve yakınlaşma anları sosyal medyada konuşulan Erbil, şimdi de başucu pozuyla dikkatleri üzerine çekti.

“YASMİN’E ANLATTIM”

Mini elbise ve dekolteli giyinmesini de son derece dozunda buluyorum. Hatta onu bazı yaşıtlarına baktığımda benim kızımın son derece dozunda olduğunu düşünüyorum. Göz önünde ve güzel bir kız. O yüzden de onu haber yapmak hoşlarına gidiyor. Yasmin’e bu haberlerin mantığında tıklanma olduğunu da anlattım.” sözlerini dile getirmişti.

Mehmet Ali Erbil ile Nergis Kumbasar’ın kızı Yasmin Erbil, geçtiğimiz günlerde Survivor yarışmacısı Yiğit Poyraz’a olan aşkıyla gündeme gelmişti. Genç oyuncu, kariyerinin yanı sıra özel hayatı ve sosyal medya paylaşımlarıyla da adından söz ettiriyor.

Erbil’in sevgilisiyle son fotoğrafı dudak dudağa uzun süredir konuşuluyor.

Memleketine kadar uzanan Erbil’in paylaşımı sosyal medyada kısa sürede gündem oldu.

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir