Bahar Candan: Alkolü Bıraktım, Namaza Başladım! Bahar Candan Gençlere Seslendi!

0

İşte Benin Stilim isimli moda yarışması programında ünlenen ve daha sonra sosyal medyada da popüler bir isim haline gelen Bahar Candan’dan çarpıcı açıklamalar geldi. Bahar Candan alkolü bıraktığını ve namaza başladığını bildirdi.

 

Magazin gündeminin skandallar kraliçesi Bahar Candan çok konuşulacak bir paylaşımla ismini yine gündeme taşıdı. Çok fazla para harcaması ve lüks bir yaşantı sürmesiyle dikkat çeken Bahar Candan hayatıyla ilgili yeni bir karar aldığını sosyal medya aracılığıyla duyurdu. Bahar Candan bir video yayınlayarak, alkolü bıraktığını ve namaza başladığını açıkladı. Namaz kılmak için ne gerekiyorsa aldığını ve namazın nasıl kılınması gerektiğini öğrendiğini açıklayan Bahar Candan, gençlere de selendi. Bahar Candan, kötü alışkanlıkların terkedilmesiyle oluşan boşluğu güzelliklerle doldurmanın ve yapılan hatalarda ısrarcı olmamanın önemine değindi.

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir