Baba Dizisi Finale Doğru Adım Adım Gidiyor!

Baba dizisinin final yapmasına çok az bir zaman kaldı. Pek çok kişinin severek takip ettiği dizinin sona ermesiyle birlikte izleyiciler sevdikleri diziye veda edecek. Yayınlanan  her yeni bölümle birlikte finale de az zaman kalıyor. Dolayısıyla Show TV dizisi Baba’da bizleri başka nelerin beklediği yanıt bulacak.

Baba Dizisinde Final Ne Zaman?

Haluk Bilginer ve Tolga Sarıtaş’ın başrolde oynadığı Baba dizisinin finali 30. bölümde gerçekleşecek. 27 Aralık akşamı dizi son defa ekrana gelerek izleyicilerine veda edecek. Dizinin heyecanlı bir şekilde yayın hayatına devam ettiği görülüyor. Hikayesinden hiçbir şey kaybetmediği apaçık ortada. Dolayısıyla sevilen yapımın sona ermesine çok az bir vakit kaldığını söylemek yanlış olmaz.

Son Bölümde Neler Yaşandı?

Baba dizisi son bölümünde yaşananları sizler için derledik:
“Selahattin’in sürpriz bir isimle konuşmasıyla, bütün sırlar tek tek ortaya dökülür. Çöpköy’de başlayan grevle birlikte haksızlığa direnen işçiler artık geri adım atmamakta kararlıdır. Firuze bir tuzağın içinden Kadir’i kurtarmaya çalışırken kendini tehlikeye atar. Beklemediği bir tehditle köşeye sıkışan Selahattin, aklındaki planı uygulamak için harekete geçer. Öğrendiği bilgiyle şok olan İlhan, kendisini ve Büşra’yı büyük zararlara sürükleyebilecek bir kararın eşiğine gelir.”
 

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir