Aslı Enver Çocuğu İçin Bölüm Başı 150 Bin Dolar Almayı Reddetti!

0

Aslı Enver ile ilgili önemli iddialara yer veriliyor. Pek çok kişinin yakından takip etmekte olduğu detaylarla birlikte merak edilenlere yer verildi. Aslı Enver hakkında öyle bilgiler verildi ki duyunca şok olacaksınız. Ünlü oyuncunun iddialar doğrultusunda başına gelenler dikkat çekti. Öte yandan hamile olduğu belirtiliyor. Kendisi bu konuda açıklama yapacak mı?

Hamile Olunca Diziyi Bıraktı

Benim Adım Farah dizisinden ayrılmasının nedeni hamileliği olduğu belirtiliyor. İddialar doğrultusunda bölüm başı 150 bin dolar almayı reddetmesiyle birlikte sözleşmeyi ihlalden 15 bin dolar ödemede bulundu.

Henüz Yanıt Vermedi

Aslı Enver’in henüz bu iddialara yanıt vermediği görüldü. Ünlü isimden gelebilecek herhangi bir açıklama, detayları ortaya çıkaracaktır. Öte yandan bizleri bekleyen çeşitli gelişmeler de yanıt bulacağa benziyor. Aslı Enver’den gelen açıklamaları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir