Arka Sokaklar Şevket Çoruh'tan Yeni Dizi Açıklaması Geldi!

0

Kanal D dizisi Arka Sokaklar’daki son durum ve dahası ortaya çıkıyor. Öyle ki güncel gelişmelerle birlikte merak edilenler yanıt bulacak. Sevilen diziden ayrılan Şevket Çoruh, Zafer Ergin, İlker İnanoğlu, Özgür Ozan, Oya Okar ve Ozan Çobanoğlu’nun oynadığı dizide Mesut Komiser’i canlandırıyordu. Sonrasında ise diziden ayrılma kararı aldı.

Tiyatro Oyunlarına Öncelik Verecek

Şevket Çoruh’un tiyatro projelerine öncelik vereceği öğrenildi. Bu gelişme ile birlikte izleyiciler de kendisini yakından takip ediyor. Peki ya dizi veya film projelerinde de oynayacak mı o da soruldu. Ünlü oyuncuyu yakından takip edenler böylesine projelerde oynamasını çok istiyor.

Yakında Açıklanacak!

Şevket Çoruh’un hali hazırda Netflix ile Sıcak Kafa projesi için bir anlaşması var. Yeni anlaşması ise yakın zamanda belli olabilir. Ünlü oyuncuyu Aralık ayında da film serisi ile görebiliriz.

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir