Araç Muayenesinden Geçmek İçin Yeni Bir Taktik Ortaya Çıktı! Uzmanlardan Açıklama Geldi!

0

Araç sahiplerinin araç muayenesinden geçmek için uyguladığı bazı taktikler ortaya çıktı. Araç muayenesinden geçmek isteyen vatandaşların uyguladığı bu taktiği uzmanlar gündemine aldı.

 

Araç muayenelerine zam gelmesinin ardından araç muayenelerinde uygulanan bir taktik herkesi şaşırttı. Uzmanlar bazı araç sahiplerinin araç muayenesinden geçmek için parça kiraladığını, bu parçayı bir süre kullandığını, bu yüzden de ikinci el araç parçalarının daha çok satıldığını açıkladı.

 

Araçlarında sorun olan ya da eksik parça olan vatandaşların bir süreliğine kiraladığı parça ile araç kullanmayı tercih ettiği, oto tamircileri ve esnafların da geçim sıkıntısından dolayı bu kiralama uygulamasına giderek gelir elde ettiği öğrenildi. Araç sahipleri kiralık parçayı taktırdıktan sonra muayene işlemlerinden usulsüz geçtiği ve işi bitince esnaflara parçayı geri çıkarttırmayı teklif ettiği bildirildi.

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir