Al Sancak Dizisinde Şaşırtan Ayrılık! İzleyiciler Bile Anlam Veremedi!

0

Al Sancak dizisindeki son dakika gelişmeleri ve çok daha fazlası hakkında bilgi verildi. Dizide bizleri neler bekliyor? Son zamanlarda sevilen yapımdan bir oyuncunun ayrılacağı konuşuluyordu. Nadia Ivanov, Piyade Yüzbaşı Ali Banazlı, Deniz Piyade Yüzbaşı Selim Atakan, Piyade Yüzbaşı Cengiz Uslu ve Piyade Astsubay Kıdemli Çavuş Süleyman Özer karakterlerinin olduğu diziden hangi ismi bir daha göremeyeceğiz?

Fatih Güvan Yolcu!

Fatih Güvan, diziden en kısa sürede ayrılacak. TRT 1 dizisi Al Sancak’ta Piyade Astsubay Kıdemli Çavuş Süleyman Özer karakterine hayat veriyordu. Oyuncunun son bölümle birlikte diziden ayrılacağı kesinleşti. Bu nedenle sevilen yapımla ilgili güncel gelişmeleri paylaşmaya devam edeceğiz.

Al Sancak Son Bölüm Özeti

“Pençe Timi başarılı olursa hem Türkiye’ye yönelen milli güvenlik tehdidini bertaraf etmiş olacak hem de kısa süre önce şehit düşen arkadaşları Atilla Yüzbaşı’nın katillerine bir adım daha yaklaşacaktır. Kıyasıya mücadelenin yaşandığı operasyonda Pençe Timi’ni bir sürpriz bekler.”

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir