Akaryakıt Fiyatlarına Yıl Sonu Zammı Geliyor! Benzin ve Motorin Fiyatları Değişiyor..

0

Art arda indirimlerden sonra, Bahar havası yakıt fiyatlarında hakim oldu. Ancak bu bahar havası ne yazık ki kısa sürdü ve yerini kara bulutlar aldı. Brent petrol fiyatlarındaki artışla birlikte, Benzin bugün 1 Lira 7 kuruş artış aldı. Gözler motora odaklanırken, siyah Haberler duyuldu ve dizel fiyatlarının yarın yükseleceği doğrulandı.

Son dakika! Motorine zam geliyor!

Ama motorine artış ne kadar olacak? Mevcut Benzin ve dizel fiyatları ne olacak? Bu soruların cevaplarını hemen verelim. Brent petrol fiyatlarındaki artışın ardından yakıt fiyatlarının artması bekleniyordu. Benzin fiyatındaki 1 Lira 7 kuruş artış bu beklentileri hayal kırıklığına uğratmazken, yarın Dizel fiyatında yeni bir artış olacağı bildirildi. Sektörle ilgili kaynaklardan elde edilen bilgilere göre, Dizel fiyatındaki artış 1 Lira 70 kuruş olacak. LPG ile ilgili olarak, herhangi bir gelişme beklenmemektedir. Bu değişikliklerden sonra aşağıda gösterilen mevcut yakıt fiyatlarına bakalım

Not: Fiyatlar ortalamadır, firmadan firmaya değişkenlik gösterebilir.

İSTANBUL

Benzin fiyatı: 18,49 TL

Motorin fiyatı: 21,11 TL

 

ANKARA

Benzin fiyatı: 18,70 TL

Motorin fiyatı: 21,26 TL

 

İZMİR

Benzin fiyatı: 18,70 TL

Motorin fiyatı: 21,34 TL

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir