2023 Araç Muayene Ücretleri Belli Oldu! Araç Muayenesine Yüzde 122 Oranında Zam Geldi!

0

Araç muayene ücretlerine zam geldi. Araç sahipleri 2023 yılı itibariyle araç muayene ücretlerine yüzde 122 oranında daha fazla ücret ödeyecek.

 

2023 yılı zam haberleri gündemiyle doldu taştı. Asgari ücrete yapılan zamdan sonra neredeyse her sektördeki ürünlere ve hizmetlere zam geldi. Araç sahipleri için kötü haber niteliği taşıyan araç muayene ücretleri zammı sonrası yeni ücretler bakın ne kadar oldu?

 

Araç Muayene Ücreti Ne Kadar?

 

Araç muayene ücretleri 2023 yılında yüzde 122 oranında yükseldi. 2022 yılında 507 TL olarak uygulanan araç muayene ücretleri 2023 yılında ise 1.130 TL oldu. Otomobil, minibüs, otobüs, kamyonet, özel taşıt ve arazi taşıtları gibi araçlarını muayene ettirecek olan vatandaşlar artık araç muayene ücretlerine 1.130 TL ödeyecek.

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir