Acun Ilıcalı Hadise’nin Gönlünü Aldı! Acun Ilıcalı Tüm Jüri Üyelerini Kenara İtti!

0

Televizyoncu Acun Ilıcalı şarkıcı Hadise Açıkgöz’ün gönlünü aldı. Acun Ilıcalı Hadise ile el sıkışarak diğer jüri üyeleriyle yolları ayırdı.

 

Acun Ilıcalı iş hayatında ilk defa kötü sonuçlarla karşılaşmaya başladı. TV8 programlarında reyting sonuçları kötü gelen ve bu duruma müdahale etme kararı alan Acun Ilıcalı bir zamanlar yollarını ayırmak durumunda kaldığı Hadise’ye tekrar dönüş yaptı. Hadise ile el sıkışan Acun Ilıcalı O Ses Türkiye şarkı yarışması programının diğer jüri üyeleriyle yolları ayırarak resmen diğerlerini kenara itti. Ayrıca Acun Ilıcalı Hadise’nin gönlünü almak için “diğer jüri üyelerini de sen seç” dedi. Hadise ise Murda’yı jüri üyesi olarak gösterdi. O Ses Türkiye yeni sezonda Hadise ve Murda jüri üyesi olarak izleyicileri karşılayacak.

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir