Yasak Elma Dizisinde Oyuncular Birbirine Girdi!

Yasak Elma dizisinde Biran Damla Yılmaz’ın oynadığı karakter olan Kumru, büyük şok yaşadı. Karakterle ilgili bu gelişmede sevgilisinin kendisini annesi Handan ile aldattığı öğrenildi. Kumru, annesi ve sevgilisinin böyle bir şey yaptığını henüz bilmiyor.

Kumru ve Selim Birbirine Girecek!

Doktor Selim’in böyle bir şey yapması tepki üstüne tepki çekti. İzleyiciler de olanlara anlam veremedi. Dizide bizleri başka neler bekliyor? İşte Yasak Elma dizisinde yaşananlar ve güncel gelişmeler haberimizde olacak.

Yasak Elma Son Bölümde Neler Oldu?

“Zeynep, Yıldız ve Asuman’a çok sinirlidir. Asuman ve Yıldız kendilerini affettirmeye çalışırken Asuman da Zeynep ve Engin evliliğinin gerçek olması için elinden geleni yapacaktır. Ender hamileliğinin Yıldız’ın kumpası olduğunu anlar ve ona her zamankinden daha çok bilenir. Kumru, Selim’le mutluluğu yakalayacağına eminken, Selim’in, herkesten gizli görüştüğü biri vardır.”

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir