Xiaomi Mi 11X Serisinin Resmi Tanıtım Tarihi Belli Oldu

0

Çinli teknoloji devi Xiaomi, Hindistan’da 23 Nisan tarihinde bir etkinlik düzenleyecek. Bununla birlikte şirket bu etkinlikte premium Mi 11 Ultra modelinin lansmanını gerçekleştirecek. Aynı zamanda şirketin düzenlediği etkinlikte yeni Xiaomi Mi 11X serisinin de tanıtılacağı resmen doğrulandı. Bu yazımızda söz konusu “X” serisi amiral gemisi modellerin özelliklerinden bahsedeceğiz.

Xiaomi, henüz X serisinde yer alacak modellerin tam ismini açıklamadı. Ancak yaklaşan cihazların performans, ekran, kamera ve tasarım konusunda oldukça kaliteli özelliklere sahip olacağını belirtti. Yani bu serideki modeller amiral gemisi seviyesinde olacak ve etkileyici bir performans sunacaktır. Ayrıca söylentilere göre bu seri, Hindistan’a özel olarak piyasaya sürülecektir.

Xiaomi’nin Hindistan’daki pazarlama yetkilisinin açıklamasına göre bu modeller, Mi 11 serisine ait olacak. Dolayısıyla yaklaşan cihazların Mi 11X ve Mi 11X Pro gibi isimlere sahip olmasını bekliyoruz. Buna ek olarak yaklaşan modellerin Xiaomi ve alt markalarında daha önceden piyasaya sürülmüş olan cihazların yeniden yapılandırılmış versiyonları olabileceği belirtilmektedir.

Xiaomi zaten Redmi K40, POCO F3 ve Redmi K40 Pro+, Mi 11i gibi modellerle bunu yapmıştı. Şimdi ise aynı yeniden yapılandırma durumunu yeni “X” serisi için gerçekleştirebilir. Bununla birlikte yaklaşan modellerin Qualcomm’un Snapdragon 888 yonga setinden güç almasını bekliyoruz.

Xiaomi, bu akıllı telefon modellerinin yanı sıra başka ürünler de tanıtacak. Şirketin bu doğrultuda tanıtacağı cihazlar yeni cihazlar olmayacak. Halihazırda Çin’de veya küresel olarak piyasaya sürdüğü ürünlerin Hindistan’daki lansman etkinliğini gerçekleştirecektir. Bununla birlikte yaklaşan Mi 11X modelleri hakkında yeni bilgiler geldikçe sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

“Xiaomi Mi 11X Serisinin Resmi Tanıtım Tarihi Belli Oldu” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir