Uğur Güneş'in Yeni Dizisiyle İlgili Gerçek Ortaya Çıktı

0

Uğur Güneş, yeni dizisinde boy gösterecek. Bir Zamanlar Çukurova dizisindeki performansından sonra kendisiyle ilgili çeşitli sorular sorulmuştu. Gelinen noktada oyuncuya dair bilinmeyenlere değineceğiz. Öte yandan çeşitli bilgiler de verilecek. İşte Bir Zamanlar Çukurova’dan sonra farkını ortaya koyabileceği dizinin ismi ve kendisinin hayat vereceği karaktere dair bilgiler haberimizde…

Hangi Diziye Katıldı?

Uğur Güneş’in katıldığı diziyle ilgili çeşitli ifadelere yer verildi. Oyuncunun Avcı dizisinde oynayacağı belirtiliyor. Öte yandan çeşitli ifadeler de yanıt bulacak. Son zamanlara damgasını vurması beklenen Avcı dizisinde kendisinin hangi karakteri canlandıracağı da belli oldu.

ASELSAN Ölümlerii Araştıracak

Öte yandan Uğur Güneş’in dizide ASELSAN’daki mühendislerin ölümünü araştıran Hakan karakterine hayat vereceği öğrenildi. Söz konusu gelişmeler ve çok daha fazlası yanıt bulacağa benziyor.

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir