Üç Kız Kardeş dizisinde Somer ve Türkan Aşkına Nazar Değdi! Karabulutlar Rahat Bırakmadı!

0

Üç Kız Kardeş’in merakla beklenen yeni bölüm tanıtımı yayınlandı… Dizi her hafta olduğu gibi yeni haftada da milyonlarca izleyicide farklı duygular uyandıracak gibi görünüyor.

Yapımcılığını Process Film’in üstlendiği, Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu’nun ortak yapımcılığını üstlendiği Kanal D dizisi 37. bölümüyle ekrana gelmeye hazırlanıyor. Somer’in Türkan’dan ayrılma isteği tanıtıma damgasını vururken yeni bölümde ikili arasında neler yaşanacağı merakla bekleniyor.

Yapımcılığını Process Film’in üstlendiği, yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu’nun üstlendiği Kanal D dizisi 37. bölümüyle ekrana gelmeye hazırlanıyor.

Somer’in Türkan’dan ayrılma isteği tanıtıma damgasını vururken yeni bölümde ikili arasında neler yaşanacağı merakla bekleniyor.

Merakla beklenen dizinin yeni bölümünün tanıtımı kapsamında vizyona giren; Türkan’ın Rüçhan’a karşı tavrını gören Somer çok sinirlenir ve öfkesini Türkan’dan çıkarır. Türkan hamilelik haberini vermek üzereyken Somer’in ondan boşanmaya çalıştığını duyunca şok olur.

Öte yandan Derya için her şeyi göze alan Mustafa, kimsenin dediğine kulak asmaz. Dönen ise Serdar’a olan duygularından kuzeni Feride için vazgeçer.

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir