Teşkilat Dizisinde Ayrılık Haberi Doğru çıktı! Hangi Oyuncu Diziye Veda Etti!

0

Teşkilat dizisinde Ali karakterini canlandıran sevilen oyuncunun diziden ayrıldığı vurgulandı. Bir süredir dizide oynadığı biliniyordu. Şimdi ise ekranlara veda etmek üzere. Oyuncunun diziden gitmesiyle birlikte hikayede bir değişim yaşanacak mı göreceğiz.

Diziden Kim Ayrıldı?

Teşkilat dizisinde Ali karakterine hayat veren Atalay Uluşık diziden gitti. Oyuncunun ayrılması izleyicileri çok üzdü. Peki Teşkilat’ın son bölümünde neler yaşandı? TRT 1 dizisinde olanları aktarıyoruz.

Teşkilat Son Bölümde Yaşananlar

“Terör kampından elde edilen büyük başarının ardından İstanbul’a dönen ekibi yeni görevler beklemektedir. Planı sekteye uğrayan Hartley, amacına ulaşmak için gözünü karartır. Kamptan elde ettiği verilerle çalışmaya koyulan ekip üyeleri, yapılacak kanlı bir eylemin ucunu yakalar. Geçmişin gölgesinin peşini bırakmadığı Efkar, Hasan Atmaca hakkında bazı şeyleri Ömer’e açıklama kararı alır. Korkut, hesaba katmadığı birisiyle karşılaşınca tehlikenin enselerinde olduğunu öğrenir. Kimsenin ummadığı bir planı olan Hartley ise planını yönetirken en büyük cezayı kendisine keseceğinden habersizdir.”

 

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir