Survivor Ünlüler Gönüllüler Fenomenler Kadrosu Açıklandı! Acun Ilıcalı'dan Büyük Sürpriz!

0

Acun Ilıcalı, Survivor 2023’ün güncel yarışmacı kadrosu hakkında bilgi verdi. Acun Ilıcalı’nın açıklamasında ünlüler, gönüllüler ve fenomenler arasında önemli isimler yer alıyor. Son dakika gelişmesiyle birlikte TV8’de yayınlanacak programda kimler yarışacak? İşte detaylarıyla birlikte merak edilenler ve dahasını paylaştık.

Survivor 2023 Ünlüler Kadrosu

Survivor 2023 yarışmacı kadrosunda ünlüler takımında Berdan Mardini, Ümit Erdim, Yusuf Güney, Murat Eken, Seçkin Piriler, Zeynep Alkan, Cansu Tuman, Aysu Keskin ve Barış Telli yer alacak.

Survivor 2023 Fenomenler (Influencerlar) Kadrosu

Survivor 2023’te fenomenler yani influencerlar kadrosunda sosyal medyadaki isimler yer alıyor. Listede Buse Plan, Chaby Han, Halil İbrahim Göker, Elanur, Alper Rende, Kürşat Juan bulunmakta.

Survivor 2023 Gönüllüler Kadrosu

Survivor 2023’ün gönüllüler yarışmacı kadrosunda ise Gizem Avcı, Osman Can, Aleyna, Asena, Özgür Tunga, Kardelen ve Walison yerini aldı.

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir