Survivor 2023 Gönüllüler Takımındaki Aleyna Elibol'un Pozları Yok Artık Dedirtti!

0

Survivor 2023 merakla beklenirken Acun Ilıcalı takımları açıkladı! Gönüllüler takımının dikkat çeken yarışmacılarından Aleyna Elibol, yaptığı paylaşımlarla dikkat çekti! Gönüllüler takımında yer alan isimler kimler?

Survivor 2023 çok yakında başlıyor! Ünlüler ve Gönüllüler takımlarının yeni sezon kadrolarının açıklanmasının ardından özellikle Gönüllüler takımındaki yarışmacılar merak edilmeye başlandı. Tanıtımda iddialı cümleleriyle öne çıkan Aleyna’yı yakından tanıyalım!

Acun Ilıcalı’nın yönettiği Survivor 2023, 15 Ocak’ta başlıyor. Ünlüler ve Gönüllüler takımlarının yeni sezon kadrolarının açıklanmasının ardından özellikle Gönüllüler takımındaki yarışmacılar merak edilmeye başlandı.

Tanıtım döneminde iddialı cümleleriyle dikkatleri üzerine çeken Aleyna Elibol da merak edilen isimlerden biri oldu. 1996 doğumlu Aleyna Elibol, sosyal medya fenomeni ve aynı zamanda oyuncu.

Survivor Aleyna, Payitaht Abdülhamid, Kaçış ve son olarak rol aldığı ilk dizi olan Orta Kafa Aşk dizilerinde rol almıştır.
 

Güzel oyuncu yeni sezonda Survivor Gönüllüler ekibine katılıyor.

Yeni sezonda Gönüllü Kadro’da Gizem Avcı, Osman Can, Aleyna, Asena, Özgür Tunga, Kardelen ve Walison yarışacak.

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir