Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz'in Aşk Yaşadığı iddiası Yılın Yalan Haberi Oldu!

0

Serenay Sarıkaya ile Burak Deniz aşk mı yaşıyor! Serenay Sarıkaya bu iddialara sessiz kalamadı ve bir açıklama yaptı. Serenay Sarıkaya “yılın son aldatmacası” sözleriyle gündeme bomba gibi düştü!

Didem Soydan’dan yeni ayrılan Burak Deniz’in Serenay Sarıkaya ile aşk yaşadığı iddiası gündeme bomba gibi düştü. Serenay Sarıkaya ise “yılın son aşk bombası” söylemiyle gündem olan haberi “yılın son aldatmacası” sözleriyle yalanladı.

Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz Aşkı!

Serenay Sarıkaya’nın Şahmaran dizisindeki partneri Burak Deniz’e aşık olduğu suçlaması gündeme bomba gibi düştü. Didem Soydan’a olan aşkıyla gündeme gelen Deniz ve Sarıkaya’nın geçtiğimiz günlerde yakınlaştığı iddiaları sosyal medyada “yılın son aşk bombası” olarak gündem oldu.

İkilinin ön planda olmamak için ilişkilerini gizli bir şekilde sürdürdükleri iddia edildi.

Kısa sürede gündem olan aşk itirafının ardından güzel oyuncu Sarıkaya, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “Yılın son yalan haberi sakin olun” ifadelerini kullandı.

Sarıkaya, Cem Yılmaz ve Çağatay Ulusoy’un aşkıyla uzun süredir gündemdeydi.

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir