Sandık Kokusu 7. Bölümde İzleyiciyi Şaşırtan Sahne Ortaya Çıktı: Dizinin Gidişi Tamamen Değişiyor

0

Show TV’nin sevilen dizisi Sandık Kokusu, 7. bölümüyle izleyicisini büyük bir heyecanın içine sürükledi. Özge Özpirinçci, Demet Akbağ, Metin Akdülger ve Necip Memili’nin muazzam performanslarıyla dikkat çeken dizi, Karsu ve Irmak arasındaki çatışmayla dolu sahnelerle geceye damgasını vurdu.

Dizinin son bölümünde, Karsu ve Atilla’nın sohbeti dikkat çekerken, Filiz ve Karsu’nun Irmak’la karşılaşması tüm dengeleri alt üst etti. Irmak’ın “Benim bunu temizlemem lazım” sözleri ise olayların seyrini değiştirecek gibi görünüyor.

Irmak’ın yıllar sonra Karsu ve Filiz’in karşısına çıkması, Sandık Kokusu’nda beklenmedik gelişmelere kapı aralıyor. Özellikle Irmak’ın Karsu’nun çalıştığı dükkana giderek yüzleşmesi, dizinin gelecek bölümleri için merak uyandırıcı anlara işaret ediyor.

Melis Civelek ve Zeynep Gür’ün senaryosunu kaleme aldığı, Zeynep Günay’ın kreatif danışmanlığını üstlendiği ve Nezaket Coşkun’un yönetmen koltuğunda oturduğu Sandık Kokusu’nun 8. Bölümü, izleyicilere büyük bir heyecan yaşatacak. Çarşamba akşamı saat 20.00’da Show TV ekranlarında olacak olan yeni bölümde dizinin takipçileri, yaşanacak sürpriz gelişmelerle ekran başına kilitleyecek.

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir