Samsung Galaxy Note 20 Modelinin Batarya Kapasitesi Belli Oldu

0

Samsung firması ile yaptığı haberler ile popüler olan SamMobile tarafından bu sefer de Galaxy Note 20 modelinin batarya kapasitesi bildirdi. Yeni bir rapora göre Galaxy Note 20 modeli, Çin’deki 3C sertifikasını elde etti. Bu sayede cihazın batarya özellikleri dair daha fazla bilgiyi resmi olarak öğrenmiş olduk.

3C sertifikasında “EB-BN980ABY” model numarasına sahip küçük boyutlu model gözüktü. Note 20+’a göre daha küçük boyutlu olan Note 20 modelinde bu sertifikaya göre 4.300mAh kapasiteli batarya yer alacak. Büyük ekranlı olan Galaxy Note 20+ modelinde ise 200mAh daha fazla yani 4.500mAh kapasiteli bir batarya mevcut olacak.

Daha önceki haftalarda Samsung Galaxy Note 20 serisinin ekran boyutlarını ve diğer ekran detaylarını öğrenmiştik. Bu kapsamda Galaxy Note 20 modeli 6.7 inç boyutunda Super AMOLED ekrana sahip olacak.

Her iki cihaz da üst orta bölümde kamera deliği ile gelecek. Galaxy Note 20+ modeli ise 6.9 inç boyutunda Super AMOLED ekrana sahip olacak. Bu ekranların çözünürlüğü QHD+ seviyesinde olacak ve 120Hz ekran tazeleme oranı göreceğiz.

Her iki telefon da 2020 amiral gemisi olarak en güçlü donanımlar ile piyasaya sürülecek. İki cihaz da gücünü Qualcomm’un Snapdragon 865 yonga setinden alacak. 25W hızlı şarj desteğinin olmasını beklediğimiz cihazlar 16GB’a kadar RAM desteğine sahip olacak.

“Samsung Galaxy Note 20 Modelinin Batarya Kapasitesi Belli Oldu” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir