Samsung Galaxy M31s Modeli, Android 11 Güncellemesi Alıyor

0

Samsung, Galaxy M31s modelini standart Galaxy M31’in biraz daha gelişmiş versiyonu olarak piyasaya sürdü. Akıllı telefon, 2020 yılının ikinci yarısında raflardaki yerini aldı. Cihaz kutusundan Android 10 tabanlı One UI 2.1 arayüzü ile çıkıyor. Sonrasında ise One UI 2.5 güncellemesine yükseltilebiliyor. Şimdi ise Samsung, Galaxy M31s modeli için Android 11 güncellemesini yayınlamaya başladı.

Yeni Android güncellemesi, beraberinde şirketin özelleştirilmiş One UI 3.0 arayüzünü de getiriyor. Bununla birlikte SamMobile’a göre bu güncelleme, şu anda Rusya ve Ukrayna’daki cihazlara ulaşmış durumda. Güncelleme, bu bölgeler için M317FXXU2CUB1 donanım yazılımı sürümü ile gönderiliyor. Ayrıca güncellemenin Şubat 2021 Android güvenlik düzeltmelerini de getirdiğini belirtelim.

Buna ek olarak güncelleme yakın zamanda tüm ülkelerdeki cihazlar için gönderilecektir. Beklendiği gibi bu güncelleme sadece en son işletim sistemi sürümünü getirmiyor. Aynı zamanda yeni One UI özelliklerini e iyileştirmelerini de sunuyor. Ancak şunu da belirtmekte fayda var. Bu cihaz, bütçe dostu bir model olarak sınıflandırılmaktadır. Dolayısıyla One UI’ın yeni sürümünde mevcut olan tüm yeni özelliklere de sahip olamamaktadır.

Bununla birlikte elbette güncellemeyi kontrol etmek isteyeceksinizdir. Güncellemeyi kontrol etmek için öncelikler cihazınızdaki Ayarlar uygulamasına girmeniz gerekiyor. Ayarlara girdikten sonra ise “Yazılım Güncelleme” isimli bölümü göreceksiniz. Bu bölüme tıklayın ve açılan sayfadaki “İndir Kur” bölümünü kontrol edin. Burada yeni güncelleme gözüküyorsa güncellemeyi indirip kurabilirsiniz.

Eğer yeni güncelleme cihazınıza ulaşmadıysa biraz daha beklemeniz gerekiyor. Samsung, toplu bir şekilde gönderdiği için bölgelere ve kullanıcılara göre güncellemenin mevcudiyeti değişebiliyor. Akıllı telefonlar ve yazılım güncellemeleri konusunda yeni haberlere hızlı bir şekilde ulaşmak için Teknobuk.com’u takibe devam edin.

“Samsung Galaxy M31s Modeli, Android 11 Güncellemesi Alıyor” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir