Rüyanda Görürsün Filmi İçin Geri Sayım Başladı! Rüyanda Görürsün Filminin Konusu Ne?

0

Rüyanda Görürsün filminin vizyona girmesine sayılı günler kaldı. Vizyon tarihi açıklanan Rüyanda Görürsün filminin konusu merak edildi.

Burcu Özberk ve Murat Boz başrolündeki Rüyanda Görürsün filminin resmi fragmanının yayınlanmasının ardından filmin hikayesi araştırılmaya başlandı. Burcu Özberk ve Murat Boz çiftinin uyumunun beğenildiği Rüyanda Görürsün filminin gösterime giriş tarihi film severler tarafında adeta iple çekilir oldu.

Rüyanda Görürsün Filmi Ne Zaman Gösterime Girecek?

Romantik komedi türündeki Rüyanda Görürsün filmi 3 Şubat 2023 tarihinde vizyona girecek. Cemal Alpan yönetmenliğindeki Rüyanda Görürsün Amazon Prime Video’nun ilk yerli filmi olacak.

 

Rüyanda Görürsün Filminin Konusu

Aşka ve evliliğe inanmayan Engin ile Pelin’in yolları kesişir. İkili ne olduğunu hatırlamadığı bir gecenin sonunda birbirini evli olarak bulur. Bir sabah uyandıklarında iki yıldır evli olduklarını ve aslında kabustan yeni uyandıklarını fark ederler. Çalkantılı bir evlilik geçiren çift iki yılın sonunda birbirine bağlanmaya başlar.

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir