Realme C20A Modelinin Teknik Özellikleri Ortaya Çıktı

0

Realme, birkaç gün sonra Bagladeş’de yeni akıllı telefon modelini tanıtacak. Realme C20A ismiyle karşımıza çıkacak olan bu model, 13 Mayıs’ta düzenlenecek etkinlikte sergileniyor olacak. Bununla birlikte yaklaşan Realme C20A modelinin bazı teknik özellikleri şimdiden ortaya çıktı.

Marka tarafından yayınlanan Realme C20A tanıtım videosu, cihazın tasarım ayrıntılarını bizlere sunuyor. Buna göre akıllı telefon, bu yılın başında piyasaya sürülen Realme C20 modeli ile aynı tasarıma sahip olacak. Bununla birlikte akıllı telefon için mavi ve siyah olmak üzere iki farklı renk seçeneği sunulacaktır.

Realme C20A modeli, 6,5 inç boyutunda ve su damlası çentiğine sahip bir IPS LCD ekrana sahip olacak. Akıllı telefon gücünü MediaTek’in Helio G35 yonga setinden alacak. Ayrıca söz konusu modelde 5.000mAh kapasiteli oldukça büyük bir batarya bulunacaktır. Bununla birlikte cihazda herhangi bir fiziksel parmak izi okuyucusu mevcut olmayacak.

Buna ek olarak akıllı telefonun arka bölümünde kare şeklinde kamera modülü olduğunu görmekteyiz. Bu modül içerisinde tek bir kamera bulunacak. Ayrıca bu kameraya bir LED flaş eşlik edecek. Şu anda C20A modelinin standart C20 modelinden ne kadar farklı olduğunu bilmiyoruz. Hatta direkt olarak C20 modelinin yeniden yapılandırılmış versiyonu olma ihtimali de oldukça yüksek gözüküyor.

Henüz akıllı telefonun satış fiyatı konusunda bir bilgiye sahip değiliz. Zaten cihaz tüm özellikleri ve fiyatı ile birlikte 13 Mayıs’ta karşımıza çıkacak. Bununla birlikte standart C20 modelinin yaklaşık 105 dolar gibi bir fiyat etiketine sahip olduğunu belirtelim. Ayrıca cihaz tanıtıldığında her zaman olduğu gibi yine Teknobuk.com üzerinden sizleri bilgilendiriyor olacağız.

“Realme C20A Modelinin Teknik Özellikleri Ortaya Çıktı” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir