POCO X3 Pro Modelinin Resmi Render Görüntüsü Ortaya Çıktı

0

Ishan Agarwal isimli teknolojisi habercisi, POCO’nun yaklaşmakta olan amiral gemisi modelinin tasarımı gün yüzüne çıktı. Agarwal’ın paylaştığı render görüntüsü ile birlikte POCO X3 Pro modelinin resmi tasarımının nasıl olacağı hakkında bir bilgiye sahip olduk. Bununla birlikte bu modelin 22 Mart tarihinde tanıtılacağını da belirtelim.

Aşağıda yer alan görsel üzerinden yaklaşan modelin nasıl bir görüntüye sahip olacağı görebilirsiniz. Yaklaşan model, geçtiğimiz Eylül ayında piyasaya sürülen POCO X3 modeliyle benzer tasarım çizgisine sahip olacak. Bununla birlikte POCO X3 modelinde 64MP birincil kamera bulunuyordu. Ancak söylentilere göre POCO X3 Pro modelinde standart modelden daha düşük olan 48MP birincil kamera yer alacak.

Buna ek olarak POCO X3 Pro modelinde üç farklı renk seçeneği sunulacak. Bu renk seçenekleri Metal Bronz, Hayalet Siyah ve Buz Mavisi olarak listelenecektir. Aynı zamanda akıllı telefonun arka bölümünde büyük bir “POCO” logosu yer alacak. Akıllı telefonun yan bölümündeki güç butonuna entegre edilmiş biri fiziksel parmak izi okuyucu bulunacağını da belirtelim.

Sonuç olarak yaklaşan model, standart POCO X3’e oldukça benzemektedir. Ancak söylentilere göre POCO X3 Pro modelinde henüz duyurulmamış olan Qualcomm Snapdragon 860 isimli yonga seti yer alacak. Ancak bu konuda henüz resmi bir bilgiye sahip olmadığımızı söylemeden geçmeyelim.

Bununla birlikte POCO X3 Pro modeli iki farklı konfigürasyon ile karşımıza çıkacak. Cihazı 6GB + 128GB veya 8GB + 256GB seçeneklerinden biriyle satın alabileceksiniz. Ayrıca ortaya çıkan bir bilgiye göre temel model €269 gibi bir fiyat etiketine sahip olacak. Daha yüksek depolamalı model ise €319 fiyat etiketi ile piyasaya sürülecektir. Aynı zamanda akıllı telefonun 22 Mart’ta tanıtılacağını yeniden hatırlatalım.

“POCO X3 Pro Modelinin Resmi Render Görüntüsü Ortaya Çıktı” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir