POCO X2 Modeli, MIUI 12.5 Güncellemesi Alıyor

0

Xiaomi, geçmişte tanıttığı daha fazla akıllı telefon modeli için MIUI 12.5 güncellemesini dağıtmaya devam ediyor. Şimdi de şirketin çok satan akıllı telefonlarından biri olan POCO X2 modeli MIUI 12.5 güncellemesi alıyor. 2020 yılının ilk yarısında piyasaya sürülen cihaz, bu güncellemeyle birlikte yeni özelliklere kavuşuyor.

POCO X2 modeli, Android 10 tabanlı MIUI 11 ile piyasaya sürüldü. Qualcomm Snapdragon 730G’den güç alan cihaz, özellikleri ve fiyatıyla birlikte çok tercih edilen modeller arasında yer aldı. Bununla birlikte akıllı telefon, MIUI 12 güncellemesini aldı. Aynı zamanda daha sonrasında Android 11 güncellemesi de gönderildi.

Xiaomi şu anda yeni güncellemeyi göndermeye başladı. Bu sayede arayüz iyileştirmeleri ve bazı hata güncellemeleri POCO X2 kullanıcılarına geliyor. Bununla birlikte güncelleme şimdilik yalnızca Hindistan versiyonundaki kullanıcılar için kullanılabilir durumda. Şu anda Android 11’e sahip olan cihazın Android 12 ve MIUI 13 güncellemelerini alma ihtimali de bulunmaktadır.

Buna ek olarak Hindistan kullanıcıları için yayınlanan güncelleme, V12.5.1.0.RGHINXM yapı numarası ile gönderilmektedir. Şu anda sınırlı bir güncelleme olsa da yakında diğer bölgeler için de güncellemenin gönderileceğini söyleyebiliriz. Ayrıca Türkiye’ye de bu güncelleme kısa süre içerisinde gelecektir.

OTA yoluyla gönderilen güncellemenin gelip gelmediğini cihazınızın “Ayarlar” uygulamasından kontrol edebilirsiniz. Bunun için ayarlardaki “Güncelleme > İndir ve Kur” yolunu izlemeniz yeterlidir. Eğer güncelleme ayarlarında herhangi bir güncelleme gözükmüyorsa bu güncellemenin henüz sizin cihazınıza ulaşmadığı anlamına gelmektedir. Bu nedenle güncelleme için biraz daha beklemeniz gerekiyor.

“POCO X2 Modeli, MIUI 12.5 Güncellemesi Alıyor” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir