Personel Olmak İsteyenlere Fırsat! Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı 8Bin Personel Alımı Yapıyor!

8 Bin Personel Alımı Hakkında Bilgilendirme

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, kadrosunda istihdam etmek üzere 8 bin personel alımı gerçekleştirecek. Bu alımlar, bakanlığın hem merkez hem de taşra teşkilatlarında yapılacak.

KPSS (B) Grubu Puan Sıralamasına Göre Alım

Alımlar, KPSS (B) grubu puan sıralamasına göre gerçekleştirilecek. Yazılı ve sözlü sınav yapılmaksızın, sözleşmeli personel alınacak.

Başvuru Süreci ve Detayları

Başvurular 21 Şubat ile 11 Mart tarihleri arasında kabul edilecek. Başvuruların online olarak yapılması gerekmekte olup, başvuru işlemleri Cumhurbaşkanlığı Kariyer Kapısı üzerinden gerçekleştirilecek. Başvurular için e-Devlet şifresi gereklidir.

Duyurular ve Bilgilendirmeler

Sözleşmeli personel alımı ile ilgili tüm duyurular ve bilgilendirmeler, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’nın resmi internet sayfasında (“www.aile.gov.tr ve/veya www.aile.gov.tr/pgm“) veya Kariyer Kapısı üzerinden yayımlanacaktır.

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir