OnePlus ve McLaren Ortaklığı Sona Erdi

0

Akıllı telefon üreticisi OnePlus ve otomotiv şirketi Mclaren arasındaki ortaklığın sona erdiğini belirten bir haber ortaya çıktı. McLaren şirketi, yaptığı açıklamada ortak üretim akıllı telefonların artık üretilmeyeceğini doğruladı.

2018 yılında başlayan OnePlus ve McLaren ortaklığı son buldu. İngiliz şirketi McLaren’dan gelen açıklamada, “Son zamanlarda planlanan sonucuna ulaşan OnePlus ile ortaklığımız, iki ikonik ve yenilikçi marka arasında oldukça başarılı bir işbirliği oldu. 2018’de bu ortaklığın başlamasından bu yana, OnePlus destekleyici, değerli bir ortak oldu ve onlara iyi dileklerimizi sunarak gelecekte görmeyi umuyoruz.” ifadeleri kullanıldı.

OnePlus ve McLaren ortaklığı ile üretilen akıllı telefonların tasarımı oldukça beğenilerek kullanıcılardan büyü bir övgü toplamayı başarmıştı. Şirketlerin benzersiz tasarımlar olarak adlandırıldığı modeller, yüksek seviyedeki özellikleri ve fiyat etiketleri ile dikkatleri fazlasıyla üstlerine çekmişti.

Bu iyi ve başarılı ortaklık hakkındaki bitiş söylentileri aslında bir süre önce konuşulmaya başlanmıştı, Geçtiğimiz hafta McLaren’ın internet sitesinde bulunan ortaklar listesinden OnePlus logosunu kaldırması ile çıkan bu söylentilerin bir nevi doğruluğu kanıtlanmış oldu.

Bu ortaklığının son bulması ile bütün gözler OnePlus tarafından gelecek olan bir açıklamaya çevrildi. Şirketten ise bu konu hakkında henüz bir açıklama yapılmamış durumda. Teknoloji tutkunları ise bu sene sonuna doğru duyurulması beklenen OnePlus 8T modelinin ne olacağını fazlasıyla merak ediyor. Son olarak ise bu cihazın son kez McLaren Edition olarak çıkıp çıkmayacağı henüz gizemini korumakta.

Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir