Öğrencilere 900 TL'ye Kadar Ödeme Fırsatı!

0

Sosyal devlet anlayışı öğrenciler için de sürüyor. Güncel gelişmelerle birlikte çeşitli ifadelere yer verilecek. Öte yandan bizler neler biliyoruz? Son zamanlara damgasını vuran gelişmelerle birlikte bilinmeyenler yanıt bulacak. Öğrencilere sağlanan destek ödemeleriyle birlikte nasıl başvuru yapmanız gerektiğinden söz edeceğiz. Pek çok kişinin yakından takip ettiği detaylar ve dahası yanıt bulacak. Hangi eğitim durumundaki öğrenciye ne kadar ödendiği konusundaki soru işaretlerini de ortadan kaldırıyoruz. İşte aşağıda yer alan listede yapılan ödemeler…

Öğrencilere Ne Kadar Ödeniyor?

Okul öncesi çocuklara 500 TL

İlköğretim de okuyan çocuklara 750 TL

Ortaöğretim çocuklara 800 TL

Üniversite öğrencilerine 900 TL

Başvuru Nasıl Yapılacak?

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’nın vermiş olduğu ödemelere istinaden başvuruların nasıl yapılacağı merak ediliyor. Kızınız veya oğlunuz var ise ödeme alabilmesi için e-devlet üzerinden Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Sosyal Yardım Başvuru araması yaparak karşınıza çıkan ekran üzerinden gerekli bilgileri doldurduktan sonra başvuru yapabiliyorsunuz.

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir