Nubia Red Magic 6 Modelinin Arka Tasarımı Ortaya Çıktı

0

Nubia, Red Magic 6 modelini 4 Mart tarihinde Çin’de piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Bununla birlikte şirket, yaklaşan modeli hakkında yeni görseller paylaşmaya devam ediyor. Şimdi de Nubia Red Magic 6 modelinin arka tasarımı ortaya çıktı. Bu yazımızda söz konusu modelin özelliklerini ve arka tasarımını sizlere aktarıyor olacağız.

Nubia Technologies Başkanı Ni Fei, Nubia Red Magic 6’nın arka resmini yayınladı. Ayrıca iki Nubia modeli, Çin’in TENAA sertifikasını aldı. Bununla birlikte görsellerde yer alan cihazın arka tasarımına baktığımız zaman canlı renklerin hakim olduğunu görüyoruz. Aynı zamanda bu bölümde “Tencent Games” logosu ve üçlü kamera kurulumu yer alıyor.

Nubia, oyun odaklı akıllı telefon sektöründeki deneyimini her geçen gün artırıyor. Bununla birlikte şirket yakın zamanda Tencent Games ile bir ortaklık başlattı. Bu doğrultuda Red Magic 6 modelinin de bir Tencent Games özel sürümüyle gelecek olması hiç şaşırtıcı olmayacaktır. Ortaya çıkan görsellere göre yaklaşan model pembe ve mavi renklerinden oluşan bir arka düzene sahip olacak.

Red Magic logosu, siyah şeridin ortasında karşımıza çıkıyor. Aynı zamanda üçlü kamera kurulumu da bu şerit üzerine dikey olarak yerleştirilmiştir. Tencent Games logosu ise yan tarafta konumlandırılmış durumdadır. Bununla birlikte TENAA’da ortaya çıkan görsele göre akıllı telefonda kamera delikli bir ekran yer alacak. Bu kamera deliği ise ekranın sağ üst köşesinde karşımıza çıkacak.

Nubia, söz konusu cihazı Red Magic 6 ve Red Magic 6 Pro olmak üzere iki versiyonda piyasaya sürebilir. Cihazların OLED ekranı 165Hz’e kadar yenileme hızını destekleyecektir. Akıllı telefon, 4.500mAh batarya ve 120W hızlı şarj ile Snapdragon 888 yonga setine sahip olacak. Önümüzdeki hafta lansmana yaklaşırken yolumuza daha fazla tanıtım gelmek üzere.

“Nubia Red Magic 6 Modelinin Arka Tasarımı Ortaya Çıktı” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir