Netflix'in Kal Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek? Netflix Detayları Paylaştı!

0

Dilan Çiçek Deniz ve Burak Deniz’in başrollerinde oynadığı Kal filmine ilişkin çeşitli ifadelere yer verildi. Pek çok kişinin yakından takip ettiği film için bazı bilgiler ortaya çıkıyor. Öyle ki filmdeki gidişat doğrultusunda çeşitli detaylar da yanıt buldu. Oyuncu kadrosunda ikiliye kimler eşlik etmekte? Filmin ne zaman vizyona gireceğiyle ilgili de bazı açıklamalar yapıldı.

Netflix’te İzlenecek!

Netflix projesi olan Kal filminin 11 Kasım’da izlenebileceği belirtildi. Dolayısıyla bu tarihte görücüye çıkacak olması sevindiriyor. İzleyicilerin bir süredir beklediği ve tanıtım paylaşımlarını yakından takip ettiği filmle ilgili başka bir detay verilecek mi göreceğiz. Dolayısıyla bilinmeyenler de yanıt bulacak.

Kal Filmi Oyuncuları

Kal filminde Dilan Çiçek Deniz ve Burak Deniz’in yanı sıra başrolde Berrak Tüzünataç, Dolunay Soysert, Ersin Arıcı, Şükran Ovalı ve Ceyda Düvenci’yi göreceğiz. Böylesine önemli bir oyuncu kadrosuna sahip olması sevindirdi. Filme ilişkin merak edilenler ve dahası yakında ortaya çıkacaktır.

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir