Müge Anlı'da 3 Çocuk Annesi 5 Gündür Kayıp!

Müge Anlı’da 3 çocuk annesi olan Hüda Özden, sevgilisinden olan çocuğunu kocasının sevgilisine bırakarak kaçtı. Olaylar birbiri ardına sıralanırken, herkes şok içerisinde kaldı. Müge Anlı ile bile bu olay karşısına ne yapacağını bilemedi.

Genç Anne Aranıyor

Genç annenin her yerde arandığı belirtildi. Ancak konuyla ilgili elle tutulur bir gelişme yaşanmadığı da aktarıldı. ATV’deki programda izleyiciler sevgili karmaşasına bir türlü anlam veremedi.

3 Çocuğunu da Bırakıp Gitti!

Çocuklarını kocasının sevgilisine bıraktığı iddia edilen kadın, 5 gündür ortalıkta yok. Hüda Özden’in nerede olduğu merak ediliyor. Kendisini görenlerin programı araması istendi. Bu nedenle iddialar doğrultusunda hareket edileceğe benziyor.

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir