Migros'ta Ayçiçek Yağı Kampanyası! 5 Litre Ayçiçek Yağı 97 TL'ye Düştü!

Migros’taki sıvıyağ indirimi büyük ses getirdi. Ayçiçek yağının fiyatları düşmesiyle birlikte vatandaşlar marketlere doluştu. Ancak indirimi nasıl değerlendireceğiniz yönünde sizlere farklı bir bilgi vereceğiz. Marketler üzerinden değil Migros’un Sanal Market’inden alışveriş yapmalısınız.

Migros Ayçiçek Yağı İndirimleri

Migros’tan gelen indirim haberiyle birlikte önemli bir detaya  yer verildi. Migros’tan 5 litrelik ayçiçek yağını eğer Sanal Market üzerinden alırsanız önemli bir indirim hakkı kazanacaksınız. Dolayısıyla Migros’un bu fırsatını kaçırmamak için sizler de Sanal Market üzerinden ürünleri incelemeye başlayabilirsiniz.

Ayçiçek Yağı 97 TL’ye Düştü!

Ayçiçek yağının 5 litresi 97 TL’ye kadar düştü. Bu gelişme neticesinde sıvıyağ satın almak isteyenler artık ne yapması gerektiğini biliyor. Migros’un yeni bir kampanyası olduğu vakit sizler de güncel olarak haber sitemizden detayları öğrenebileceksiniz.

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir