Migros Tüm Şubelerinde 5 Kg Toz Şeker Fiyatını Yüzde 20 Düşürdü..

0

 

Migros’ta Toz Şeker Fırsatı: 5 Kg İki Al Birinde DEV İNDİRİM!

Migros, yeni yılın başından itibaren devam ettirdiği indirim kampanyalarına hız kesmeden devam ediyor. Bu kez gözde ürünlerden biri olan toz şekerde büyük bir indirim fırsatı sunan Migros, 25-26 Ocak tarihlerinde geçerli olacak kampanyasında 5 kg Bor toz şekerde dev indirim uyguluyor. Hem hesaplı hem de kaliteli alışverişin adresi Migros, 2’li alımlarda ekstra avantajlar sağlıyor.

Dev İndirim: 5 Kg Bor Toz Şeker Sadece 129,90 TL!

Migros’un yeni indirim kampanyasında öne çıkan ürün, 5 kg Bor marka toz şeker. 2’li alımda geçerli olan kampanyada, 5 kg Bor toz şekerin fiyatı sadece 129,90 TL olarak belirlendi. Normalde 144,90 TL olan fiyat, 2’li alımlarda avantajlı bir şekilde düşüyor.

Sadece Migros Sanal Markette Geçerli!

Bu avantajlı toz şeker kampanyası, sadece Migros Sanal Market üzerinden yapılan alışverişlerde geçerli. Migros müşterileri, Sanal Market uygulamasından verecekleri siparişlerde bu fırsatlardan yararlanabilecekler. Ayrıca, indirimden faydalanmak için Migros Money kart sahibi olmak da gerekiyor.

Yüzlerce Üründe İndirim: Migros’tan Ay Sonuna Özel Kaçırılmayacak Fırsatlar!

Migros’un indirim kampanyası, sadece toz şekerle sınırlı değil. Yüzlerce çeşit üründe uygun fiyat garantisi sunan Migros, ay sonunda sona erecek olan bu fırsatları kaçırmamanız için sizi bekliyor. Hesaplı alışverişin keyfini Migros güvencesiyle yaşayın

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir