Merve Boğulur Boşandığı Kocasıyla Tekrar Bir Araya Geldi! Merve Boğulur Eski Kocasıyla Barışacak mı?

Barışmalarının ihtimalini yükselten bir diğer olay ise Merve Boluğur’um bir eskiden paylaştığı gibi jelibon resmi paylaşarak altına “KUMRALIM” yazması barışma şansını çok büyük oranda arttırıyor.

SORULARI YANITSIZ BIRAKTILAR

Çift basın mesuplarıyla karşılaşınca mensupların sorduğu hiçbir soruya cevap vermedi. Bu çift çok görkemli bir düğün ile aynı yastığa baş koymuşlardı. Evlendikten biraz zaman sonra aralarında sorunlar çıkmıştı ve evleri ayırmışlardı. 54 günlük evliliklerini Beykoz Adliyesine giderek tek celsede bitirmişlerdi. Ayrılığı sevmeyen çift dün akşam bir mekandan çıkarken yakalandı.

Merve Boluğur Sürekli Jelibon Paylaşımı Yaptı

Çift, barışma iddiasıyla ilgili soruları yanıtsız bırakırken Boluğur’un Instagram paylaşımları kafa karıştırdı. Eski eşine “Kumral jelibonum” diye seslenen Boluğur, dün akşam Aydın ile otururken peş peşe jelibon paylaşımları yaptı. İki adet jelibonu karşılıklı koyan Boluğur önce “Yeni tanıştılar” yazdı sonra da sarı bir jelibon paylaşarak “Kumralım” notunu ekledi.

Merve Boluğur ve Mert Aydın barışma konusundaki soruları yanıtsız bıraktılar. Ama instagram gönderileri çok fazla kafa karıştırıyor. Eski eşine “Kumral Jelibonum” diye  seslenen Boluğur  akşam otururken Mert ile sürekli jelibon resimleri gönderdi. İki adet Jelibonu masaya karşılıklı bir şekilde koyup önce yeni tanıştılar yazdıktan sonra sarı bir jelibonu resmini çekip “Kumralım” yazıp gönderdi.

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir