Mehmet Şef ve Somer Şefin Yerini Hemen Doldurdular! MasterChef Yeni Şefini Buldu!

0

TV8 ekranlarında yayınlanan yemek yarışması programı MasterChef şeflerinin programdan ayrılma kararı almasının ardından Mehmet Şef ve Somer Şefin yerine gelen isim belli oldu.

Bilindiği üzere Mehmet şef ile Somer şef arası açılmış, arası bozulan iki şefin maaş tartışması magazin gündemine oturmuştu. Somer şefin maaşını dolar bazında almasından rahatsızlık duyan Mehmet şefin Somer şef ile birbirine girdiği ve Mehmet şefin Acun’un kapısına dayanarak “Somer varsa ben yokum” dediği de gündeme düşmüştü. MasterChef programının hem Mehmet şefe hem de Somer şefe veda ettiği iddialar arasında yer alırken ve Acun Ilıcalı’nın MasterChef için yeni şefini bulduğu öğrenildi.

 

MasterChef’e Refika Birgül Geliyor!

 

MasterChef programının yeni şefi Refika Birgül oldu. Yemek yazarı ve TV programcısı olan Refika Birgül’ün şef olarak yer alacağı MasterChef Türkiye’nin yeni bölümü şimdiden merak uyandırdı.

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir