Lenovo’nun Bir Sonraki Legion Oyun Telefonu Bu Baharda Geliyor

0

Bildiğiniz üzere Lenovo, Legion markası altında oyun odaklı akıllı telefon modelleri piyasaya sürüyor. Bununla birlikte Çin merkezli şirket, yaklaşan modelini Weibo hesabı üzerinden yaptığı bir paylaşımla duyurdu. Bu doğrultuda Lenovo’nun bir sonraki Legion oyun telefonu bu baharda karşımıza çıkacak.

Şirket tarafından yayınlanan tanıtım görselinde soğutma bölümünün cihazın merkezinde yer alacağına işaret ediliyor. Bununla birlikte tanıtım görseli, söz konusu cihazın gerçekten bir Legion markalı telefon olduğunu da ortaya koyuyor. Ne yazık ki cihazın teknik özellikleri konusunda şimdilik şirket tarafından bir detay paylaşılmadı.

Söz konusu akıllı telefon modeli, oldukça yüksek ihtimalle önümüzdeki bahar mevsiminde tanıtılacaktır. Lenovo Genel Müdürü Chen Jin, telefonun birçok özellikle dolu olacağını belirtiyor. Aynı zamanda akıllı telefonun en iyi oyun deneyimini sunabilmek için hiçbir şeyden ödün vermeyeceğini iddia etmektedir.

Henüz özellikler konusunda resmi bir dayanağımız olmasa da bazı söylentiler mevcuttur. Söylentilere göre cihazda 16GB’a kadar RAM seçeneği mevcut olacak. Bununla birlikte akıllı telefon, gücünü Qualcomm’un 5G destekli Snapdragon 888 işlemcisinden alacak. Ayrıca aktif bir soğutma sistemine sahip olacak.

Buna ek olarak takılabilir harici soğutma fanını da destekleyebilir. Yaklaşan modelin 144Hz yenileme hızına sahip bir ekran ile birlikte gelmesini bekliyoruz. Ayrıca cihazda 5.000mAh kapasiteli büyük bir bataryanın yer alacağı belirtilmektedir. Söz konusu modelle ilgili yeni detaylar geldikçe sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

“Lenovo’nun Bir Sonraki Legion Oyun Telefonu Bu Baharda Geliyor” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir