Kurtlar Vadisi'ne Bomba İsim Geliyor! Oyuncu Kadrosuna Damgasını Vuracak!

0

Necati Şaşmaz, yaptığı son açıklamada Kurtlar Vadisi’nin yeniden çekileceğini duyurmuştu. Bu haberle birlikte Kurtlar Vadisi hayranları heyecanlandı. Öte yandan diziye öyle bir ismin gelmesi bekleniyor ki herkes şok olacak.

Necati Şaşmaz Duyurusunu Yaptı

Necati Şaşmaz, kısa süre önce  “397 bölüm oynadım. Ömrümün 20 yılı bununla geçti. Değerli ancak çok yorucu bir işti. Bir ara verelim diye düşünmüştük. Artık tekrar istenmeye başladı dizi. Nasipse olacak. Şu anda hazırlık içerisindeyim. Ocak ayını görürüz başlamak için” açıklaması ile gündeme geldi.

Gürkan Uygun Katılabilir!

Dizide Memati karakteri ile ünlenen Gürkan Uygun’un Kurtlar Vadisi’ne dahil olabileceği vurgulanıyor. Bu nedenle dizi ile ilgili büyük bekleyiş sürmekte. Bakalım sevilen oyuncu gerçekten de dizide oynayacak mı göreceğiz.

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir