Kurtlar Vadisi Kaos'un Yayınlanmasına Son Birkaç Gün Kaldı!

0

Kurtlar Vadisi Kaos için hali hazırda hangi yayın şirketi ile anlaşma yapılacak o merak ediliyor. Çünkü bir süredir diziyle ilgili ipucu verilmedi. Son olarak Necati Şaşmaz’ın “397 bölüm oynadım. Ömrümün 20 yılı bununla geçti. Değerli ancak çok yorucu bir işti. Bir ara verelim diye düşünmüştük. Artık tekrar istenmeye başladı dizi. Nasipse olacak. Şu anda hazırlık içerisindeyim” açklaması gündeme geliyor. Güncel detaylarla birlikte bizleri başka hangi gelişmelerin beklediğini aktaracağız. Son zamanlara damgasını vuran dizide şok eden detaylar verildi. Projenin yapımcısı olacak isim de az çok belli oldu.

Disney Plus’ta mı Yayınlanacak?

Kurtlar Vadisi dizisinin Disney Plus’ta yayınlanıp yayınlanmayacağı ise muamma gözüküyor. Ancak anlaşma sağlanır ise Disney Plus’ta Kurtlar Vadisi Kaos’u izleyebiliriz. Bu doğrultuda dizide bizleri başka nelerin beklediğini aktaracağız.

Oyuncu Kadrosu Belli Olmadı

Oyuncu kadrosu için de Necati Şaşmaz’ın bir açıklama yapmadığını belirtelim. Belirsizlik sürerken dizi nasıl bir anda yayın hayatına başlayacak doğrusu bilinmiyor.

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir