Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi Dizisinde Büyük Sürpriz! Yeni Karar Alındı

0

TRT 1’in sevilen yapımlarından biri olan Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi dizisi, 11. bölümünün ardından seyirciyi şaşırtacak bir gelişme yaşadı. Uğur Güneş, Dilin Döğer, Mehmet Ali Nuroğlu gibi başarılı oyuncuların yer aldığı dizi, yeni bir karakterle izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Baki Davrak Dizinin Kadrosuna Dahil Oldu

Daha önce Vatanım Sensin, Çukur ve Rumi gibi önemli yapımlarda yer alan başarılı tiyatrocu Baki Davrak, Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi dizisinin kadrosuna dahil oldu. Davrak, dizide “Avram” karakterine hayat verecek. Avram, zengin ve güçlü bir Yahudi olarak karşımıza çıkacak ve Selahaddin’in en büyük düşmanlarından biri olacak.

Yeni Karakterin Etkisi Merak Konusu

Avram karakterinin diziye katılmasıyla birlikte, Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi’nin hikayesinde nasıl bir dönüşüm yaşanacağı ise şimdiden merak konusu haline geldi. Seyirciler, bu yeni karakterin dizide nasıl bir etki yaratacağını ve hikayeye nasıl bir derinlik katacağını heyecanla bekliyor.

Yeni Bölüm Heyecanla Bekleniyor

Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi dizisinin 12. bölümü, Pazartesi akşamı saat 20.00’da TRT 1 ekranlarında izleyicilerle buluşacak. Yeni karakterin diziye katılmasıyla birlikte, heyecanla beklenen bu bölümün nasıl bir atmosfer yaratacağı merakla bekleniyor.

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir