Kızılcık Şerbeti Dizisi Ne Zaman Başlıyor? Dizinin Çekimleri Nerede Yapılıyor?

Show TV’de yayın hayatına başlayacak olan Kızılcık Şerbeti dizisiyle ilgili çeşitli sorular soruldu. Dizinin gidişatı hakkında neler bildiğimizi açıklıyoruz. Öte yandan Kızılcık Şerbeti’ni yakından takip edenler şok olacak. Çünkü oyuncu kadrosundan konusuna kadar izleyicileri etkileyebilmiş bir yapımdan söz ediyoruz.

Dizi Nerede Çekilcek?

Kızılcık Şerbeti dizisi çekimleri İstanbul’da gerçekleşmektedir. Öte yandan dizinin semt olarak nerelerde çekileceği ise zamanla daha iyi anlaşılacaktır. Bu noktada büyük bekleyişin sürdüğünü belirtelim. Show TV dizisi Kızılcık Şerbeti’ndeki son durumu sizlerle paylaşacağız.

Kızılcık Şerbeti Oyuncuları

Kızılcık Şerbeti dizisinde önemli oyuncular yer alacak. Dizide Sıla Türkoğlu, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör ve Müjde Uzman’ı göreceğiz. Öte yandan Sıla Türkoğlu’nun Emanet dizisinden buraya transfer olması da sevindirdi. Güncel gelişmeler ışığında sizlere bilgiler vereceğiz. Öte yandan yakın zamanda çeşitli detaylara da hakim olmayı planlıyoruz.

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir