İhtiyacı Olanlara Aylık 600 TL'lik Ödeme Yapılacak!

0

Bakanlıktan gelen bilgiye göre aylık 600 TL’lik ödeme büyük dikkat çekti. Pek çok kişinin yakından takip ettiği maddi yardımlara ilişkin bilinmeyenler yanıt buluyor. Öyle ki çeşitli detaylar direkt olarak ön plana çıkmaya başladı. Son zamanlara damgasını vuran bu bilgi neticesinde çeşitli ifadelere yer verildi.

Yetim ve Öksüz Ödemesi Yapılacak!

Yetim ve öksüz gençlere verilen 600 TL’lik yardım parasıyla ilgili nasıl başvuru yapılacağı merak ediliyor. Bu noktada Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’na başvuru yapılması gerekecek. Bakanlığa giderek TC kimliğiniz ile başvuru yapmanız gerekiyor. Bununla birlikte Ankara’da oturanlar için iletişim bilgisini de sizlerle paylaşıyoruz. Nereden iletişim kurmanız gerektiğini merak ediyorsanız detaylar sizlerle olacak.

Başvuru İçin İletişim Bilgisi

Eskişehir Yolu Söğütözü Mah. 2177. Sok. No: 10/A Kat: 17-18-19 06510 Çankaya/Ankara

Telefon (Santral): (0312) 705 8000 – (312) 705 8001 (Ana Hat)

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir