İbrahim Tatlıses'ten Acı Kayıp! Aldığı Haber Karşısında Gözyaşlarını Tutamadı!

0

İbrahim Tatlıses ile ilgili yapılan bir haber dikkat çekti. Ünlü sanatçı, son zamanlarının en acı gününü yaşıyor. Çünkü aldığı haber karşısında şok oldu kaldı. Çok sevdiği birini kaybettiği için kelimelerle tarif edilemeyecek kadar kendini kötü hissetti. Güncel detaylarla beraber bizleri nelerin beklediği yanıt bulacak. Öte yandan güncel gelişmeleri de sizlerle paylaşacağız.

İbrahim Tatlıses’ten Acı Kayıp!

İbrahim Tatlıses, yaptığı sosyal medya açıklaması ile dikkatleri üzerine çekti. Yaşanan gelişme sonrasında “Sevgili amcamın oğlu Halil Tatlı, Hakk’ın rahmetine kavuşmuştur. Ailemizin ve sevenlerinin başı sağ olsun. Gözümün nuru Halil’im, mekanın cennet olsun. İyi bir aile reisiydin Halil’im…” açıklamasında bulundu.

Başsağlığı Mesajları İletildi

İbrahim Tatlıses’in acı kaybından sonra kendisine başsağlığı mesajlarının iletildiği biliniyor. Pek çok ünlü tanıdığından gelen başsağlığı mesajları da gündem oldu. Öte yandan kendisinin şu an için nasıl hissettiği merak ediliyor. Ünlü sanatçı, yakın zamanda sosyal medyadan farklı açıklamalar da yapabilir.

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir