Hülya Avşar'ın Yeni Şarkına Çektiği Klip Ortalığı Ayağa Kaldırdı! Hülya Avşar Resmen Çırılçıplak Kaldı!

Hülya Avşar yeni klıbi “Anlatma” ile göz önlerinde. Sözü Şebnem Sungur’a , müziği Sezgi Erciyas’a ait olan bu parçanın ayarlamasını ise Mustafa Ceceli yaptı. “Anlatma” klıbinin yönetmenliğini klıbinde olduğu gibi yine Hülya Avşar yaptı.

Cesurca çekilen sahnelerin yer aldığı parçada Avşar kızına, spor yaparken karşılaştığı ve hiçbir oyunculuk tecrübesi olmadığı halde klıbinde oynaması için teklif yapan bir yazılım firmasında çalışan Murat Altan devam etti. Altan’ın eski kocası Kaya Çilingiroğlu’nun süt kardeşi gibi olması da gözleri üstüne çekti.

ÇIRILÇIPLAK KAMERALARIN KARŞISINDA DURDU

Sporunu kaçırmayan ve haftanın belli başlı günlerinde yürüyüş yapan 59 yaşında olan Hülya Avşar, yeni parçasının klıbinde başında çırılçıplak kamera karşısına geçti. İzleyiciler ikiye ayrıldı ve bir taraf Avşar’ın sesini şarkısını çok güzel krşılarken bir kısım da klipteki çıplak anları eleştirdi. Avşar’ın sesini beğenmeyen bazı dinleyiciler “Sesi güzel olmayınca çareyi soyunmakta bulmuş” yorumunu yaptı.

 

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir