Huawei P50 Modelinin Yüksek Kaliteli Render Görüntüleri Ortaya Çıktı

0

Huawei P50 serisi, birçok teknoloji tutkunu tarafından heyecanla bekleniyor. Şimdiye kadar söz konusu akıllı telefon serisiyle ilgili birçok bilgi ortaya çıktı. Aynı zamanda bu serideki modellere ait render görüntüleri de karşımıza çıktı. Ancak şimdi ise Huawei P50 modelinin yüksek çözünürlüklü ve kaliteli render görüntüleri ortaya çıktı. Bu yazımızda cihazın tasarımından ve şimdiye kadar ortaya çıkan teknik özelliklerinden bahsedeceğiz.

Öncelikle bu görüntülerin Waqar Khan tarafından hazırlandığını belirtelim. Aynı zamanda bu render görüntüleri, sızdırılan akıllı telefon şemaları göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Huawei P50 modeli, renderlarını da daha önceden gördüğümüz Huawei P50 Pro modeliyle oldukça benzer bir tasarıma sahiptir. Ayrıca yine benzer şekilde arka bölümde kameralar için iki büyük daire mevcuttur.

Bu kamera modülünde yer alan yuvalar içerisinde toplamda dört kamera sensörü yer alacak. Huawei’nin henüz bu modülü nasıl yapılandıracağı konusunda bir bilgiye sahip değiliz. Ancak ortaya çıkan sızıntılar ışında bazı tahminlerde bulunabiliriz. Bu doğrultuda arkadaki kamera kurulumun geniş açılı, ultra geniş açılı ve telefoto sensörleri içermesini bekleyebiliriz.

P50 serisindeki modellerin en az ikisindeki ana sensörün, akıllı telefonlar için tasarlanmış ilk 1 inçlik sensör olan Sony IMX800 olması beklenmektedir. Buna ek olarak yaklaşan akıllı telefon modelinin dört farklı renk seçeneğine sahip olduğu söyleniyor. Bu renk seçenekleri de yüksek ihtimalle siyah, beyaz, mavi ve bej şeklinde olacaktır.

Ortaya çıkan söylentilerde P50 serisinin Mart ayında tanıtılacağı söyleniyordu. Ancak bu gerçekleşmedi. Şimdi ise gözler Nisan, Mayıs ve Haziran aylarına çevrilmiş durumdadır. P50 serisi, Kirin 9000 yonga seti ile birlikte gelecek. Aynı zamanda Huawei’nin kendi geliştirdiği Harmony işletim sistemi ile birlikte kutusundan çıkan ilk modeller olacaktır.

“Huawei P50 Modelinin Yüksek Kaliteli Render Görüntüleri Ortaya Çıktı” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir