Huawei P Smart S Modelinin Render Görüntüleri Ortaya Çıktı!

0

Sağlam bir kaynak tarafından Huawei P Smart S modelinin ilk render görüntüleri yayınlandı. Cihazın tasarımı ve teknik özellikleri tipik bir orta sınıf akıllı teleofn modeli olarak karşımıza çıkacak. Muhtemelen Xiaomi’nin orta seviye cihazlarına rakip olarak piyasaya sürülecek.

Paylaşılan sızıntılar Huawei P Smart S’nin mevcut akıllı telefon tasarım trendlerine uygun olarak geliştirilen bir cihaz olduğunu ortaya koyuyor. Telefonun arka bölümünde 48MP birincil sensöre ev sahipliği yapan üçlü kamera modülü bulunuyor. Cihazın ön tarafında ise damla çentik tasarım anlayışına sahip bir ekran karşımıza çıkıyor.

Huawei, bu model için üç farklı renk seçeneği sunacak. Bu renk seçenekleri gece yarısı siyahı, zümrüt yeşili ve gradyan bir renk şeklinde olacak. Eğer daha önceden ortaya çıkan söylentiler doğru ise akıllı telefon gücünü HiSilicon Kirin 710 yonga setinden alacak.

Akıllı telefon sektöründeki uzman kişilerin görüşlerine göre Huawei, P Smart S modelini öncelikli olarak Xiaomi Redmi Note 9 modeline rakip olarak sunacak. İki cihazda da bulunan yonga setlerini göz önünde bulundurduğumuz zaman Huawei’nin bu rekabette başarısız olma ihtimali Xiaomi’ye göre çok daha fazla. Çünkü Xiaomi, Redmi Note 9 modlei ile birlikte çok daha iyi güçlü bileşenler sunmaktadır.

Huawei’nin yeni akıllı telefon modeline ait bu görsellerin ortaya çıkması tanıtım tarihinin yakın bir zamanda olacağına işaret ediyor olabilir. Bunun dışında cihazda daha önceden halihazırda sertifikalanmış bir Kirin 710 yonga seti olduğundan dolayı Google uygulamaları hizmetleri ön yüklü bir şekilde sunulabilir.

“Huawei P Smart S Modelinin Render Görüntüleri Ortaya Çıktı!” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir