Honor Pad 6 ve Honor Pad 6X Tanıtıldı! İşte Fiyatı ve Özellikleri

0

Honor, bugün IFA 2020 fuarında bir tanıtım etkinliği düzenledi. Şirket, yeni dizüstü bilgisayarlarını, akıllı saatlerini ve tablet modellerini duyurdu. Bu tablet modelleri Honor Pad 6 ve Honor Pad 6X isimleri ile karşımıza çıktı. Her iki model de günlük kullanım için iyi bir deneyim sunmayı başarıyor.

Honor Pad 6 Teknik Özellikleri

Honor Pad 6 modeli, 1920 x 1200 piksel çözünürlüğünde ve 10,1 inç boyutunda bir LCD ekran ile karşımıza çıkıyor. Bu ekranın en/boy oranı 16:10 olarak belirtilmektedir. Gövdesi alüminyum materyalden üretilen Pad 6 modeli, 7,55mm kalınlığında ve yaklaşık 460 gram ağırlığındadır.

Honor’un yeni Android tabletinde Huawei’nin Histen 6.1 ses teknolojisi sunuluyor. Bu teknolojiyi destekleyen iki adet hoparlör cihazda konumlandırılmış durumda. Akıllı tablet modeli, gücünü Huawei tarafından geliştirilen Kirin 710A yonga setinden alıyor. 3GB RAM ve 32GB dahili depolama alanına sahip olan cihazın aynı zamanda 4GB RAM + 64GB dahili depolamaya sahip olan versiyonu da mevcut.

Cihaz kutusundan Android 10 tabanlı Magic UI 3.1 ara yüzü ile birlikte çıkıyor. Tabletin ön tarafında 2MP kamera sunulurken arka bölümde ise 5MP’lik bir ana kamera bulunuyor. Bunun yanı sıra cihazda USB-C bağlantı noktası üzerinden şarj edebileceğiniz 5.100mAh kapasiteli bir batarya yer almaktadır. Honor, bu modelini LTE ve sadece WiFi olmak üzere iki farklı bağlantı desteğine sahip sürüm ile satışa sunacak.

Honor Pad X6 Teknik Özellikleri

Honor Pad X6 modeli ise daha küçük bir ekran ile birlikte geliyor. Cihazda 9,7 inç boyutunda ve 1280 x 800 piksel çözünürlüğünde LCD ekran bulunuyor. 7,55mm kalınlığında olan ve 460 gram ağırlığında olan cihaz alüminyum materyalden üretilen gövdeye sahip.

Pad X6 modeli gücünü Kirin 710A yonga setinden alıyor ve 3GB RAM ve 32GB dahili depolama alanı ile karşımıza çıkıyor. Cihazın ön tarafında 2MP özçekim kamerası sunulurken arka bölümde ise 5MP ana kamera yer alıyor. Bununla birlikte cihaz kutusundan Andrıid 10 tabanlı Magic UI 3.1 ara yüz sürümü ön yüklü şekilde çıkıyor.

Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir