Honor 30 Pro+ Modeli Geekbench Testinde Ortaya Çıktı

0

Honor 30 serisi akıllı telefonlar bu ay karşımıza çıkacak. Şirket, 15 Nisan’da düzenleyeceği çevrimiçi konferans ile yeni nesil amiral gemilerini tanıtacak. Bugün itibariyle Honor 30 Pro+ modeli ile ilgili karşılaştırma puanlarını gösteren bir Geekbench ekran görüntüsü ortaya çıktı. Ayrıca bu ekran görüntüsü ile Kirin 990 5G’nin performansını da görebiliyoruz.

Geekbench veritabanına göre bu yeni model EBG-AN10 model numarası ile birlikte karşımıza çıkıyor. Daha önceden veritabanında yer alan Honor 30 Pro, EBG-AN00 model numarasına sahipti. Buradan anlıyoruz ki bu model muhtemelen Pro+ modeline işaret ediyor.

Ekran görüntüsündeki Honor 30 Pro+ modelinin tek çekirdekli performansı 3893 puan ilen çok çekirdekli puanı ise 12750’dir. Temel olarak Honor V30’un performansına yakın bir yol izliyor, bu da Kirin 990 5G yongasının performansına paralel. Geekbench tarafından test edilen bu model 8 GB RAM ile birlikte geliyor. Bunun yanında işletim sistemi versiyonu ise Android 10 olarak görülüyor.

Elde edilen bilgilere göre 30 Pro ve Pro+ modelleri, 2340 x 1080 çözünürlüğünde 6.57 inç büyüklüğünde 90Hz OLED ekran kullanacak. Akıllı telefonlar 27W kablosuz hızlı şarjın yanında 40W süper hızlı kablolu şarj desteğine de sahip olacak. Ayrıca Honor 30 serisi çift hoparlör donanımını da içerecek. Akıllı ses efektleri ve oyun dinleme modu gibi özellikler bulunacak.

“Honor 30 Pro+ Modeli Geekbench Testinde Ortaya Çıktı” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir