Honor 30 Lite Modeli, 48MP Kamerası İle Birlikte Yakında Tanıtılacak

0

Honor 30 serisi şu anda Honor 30 Pro+, Honor 30 Pro, Honor 30 ve Honor 30S olmak üzere dört üyeden oluşmaktadır. Çin’den gelen yeni haberlere göre Honor, bu seriye beşinci üyeyi ekleyecek. Honor 30 Lite modeli olması beklenen bu üye, 48MP kameraya sahip olacak.

Honor 30 Lite modelinin tamamlandığı ve yolda olduğu belirtiliyor. Bu bilgi Çin’in sosyal medya platformu olan Weibo üzerinden paylaşıldı. Bilgiyi Changan Digital Jun sundu ve cihazın yüksek yenileme hızına sahip olacağını ve ön tarafta çift özçekim kamerasının yer alacağını söyledi. Buna ek olarak akıllı telefonun arka tarafta 48MP birincil kamerayı içerisinde barındıran üçlü kamera modülüne sahip olacağını belirtti.

Honor 30S modelinin varlığı söz konusu olduğu için Honor 30 Lite modeline olan ihtiyaç konusunda belirsizlik var. Çünkü daha yüksek yenileme hızı güzel olsa da tercih etmek için belirleyici olan ana bir sebep olmayacaktır. Ancak şunu belirtmeliyiz ki cihaza dair resmi bir bilgi şu anda yok. Yani çok daha fazla farklılıklar ve yenilikler ile bu cihaz karşımıza çıkabilir.

Lasman tarihine dair şirket tarafından gelen bir bilgi mevcut değil. Ancak Honor bu modeli farklı ürünler ile birlikte tanıtabilir. Şirket, 18 Mayıs tarihinde bazı ürünler için lansman düzenleyecek ve belki de Honor 30 Lite modelini bu etkinlikte tanıtabilir. O da olmazsa Honor X10 modeli ile birlikte beraber de tanıtabilir. Bekleyip hep beraber göreceğiz.

“Honor 30 Lite Modeli, 48MP Kamerası İle Birlikte Yakında Tanıtılacak” başlıklı haber ile ilgili düşüncelerinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Kaynak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir