Herkesin Beklediği "GİBİ" Dİzisi Yeni Sezonuyla Geliyor!

0

Gibi dizisi, ilk bölümüyle 1 Ocak 2021’de seyirciyle buluştuğundan beri büyük ilgi gördü. Şimdi ise beşinci sezon çekimleri tamamlanan dizi, hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor. Exxen platformunda 8 Mart’ta yayınlanacak olan yeni sezonun ilk bölümü olan “Sinek”, merakla bekleniyor. Diziyle ilgili ipuçları da art arda gelmeye başladı.

Diziden Gelen Tüyolar

Gibi dizisinin beşinci sezonu için heyecan dorukta. Yeni sezonun ilk bölümü olan “Sinek”, 8 Mart Cuma günü Exxen’de izleyicilerle buluşacak. Dizinin yazarları Feyyaz Yiğit ve Aziz Kedi tarafından kaleme alınan ilk bölümde, mahalle sakinlerinin yaşadıkları gizemli olaylar anlatılıyor. Ezoterik öğretilerin dünyasında ücretsiz spiritüel yardımın tadını çıkarırken ansızın nadir bir yeteneğe tanık olan karakterler, bu kez de tarihin derinliklerinden gelen sıra dışı bir dermatolojik sürprizle karşılaşacaklar.

Heyecan Dolu İlk Bölüm

Gibi dizisinin beşinci sezonunun ilk bölümü olan “Sinek”, seyircileri beklenmedik olaylarla dolu bir serüvene sürüklüyor. Mahalle sakinlerinin başından geçen olaylar, izleyicilere sıra dışı bir deneyim yaşatacak. Feyyaz Yiğit ve Aziz Kedi’nin ustalıkla kaleme aldığı senaryo, izleyicilere heyecan dolu anlar yaşatacak.

Gibi dizisinin beşinci sezonunun ilk bölümü olan “Sinek”, Exxen platformunda 8 Mart Cuma günü yayınlanacak. İzleyicileri merakla bekleyen dizi, heyecan dolu sahneleriyle dikkat çekecek gibi görünüyor. Feyyaz Yiğit ve Aziz Kedi’nin kaleme aldığı senaryo, seyircilere unutulmaz bir deneyim sunmaya hazırlanıyor.

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir