Hem Çıplak Sahneleri Eleştirdiler Hem de Sahneleri Ama İzlenme Rekoru Kırdı!

0

Ateşli sahneler ve çıplak halleri tepki çekmişti! Şahmaran tüm dünyada ne kadar izlendi?

Netflix’in Şahmaran dizisi, yayınlandığı günden itibaren gündemden düşmüyor. Dizide Serenay Sarıkaya’nın yılanla cinsel ilişki sahnesi, Burak Deniz’le seks sahnesi ve çıplak halleri uzun süre konuşulmuştu. Dizinin ne kadar izlendiği açıklandı.

“Şahmeran” dizisi, Türk mitolojik-fantastik bir dizidir ve Türk mitolojisinde geçen Şahmeran hikayesinden esinlenerek yazılmıştır. Kurgu, mitolojik yaratıkların ve güçlerin modern dünyada yaşadığını ve insanlar ile etkileşim içinde olduğunu konu almaktadır. Dizi aynı zamanda aşk, macera ve aile ilişkileri gibi temaları da içermektedir. Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz’in başrolde olduğu dizi, Netflix’te yayınlandığı günden beri konuşuluyor. Dizide cinsel ilişki sahneleri ve cesur anlar da çok konuşuldu ve tepki çekti. Yapımcılar, dizinin ilk 3 gün içinde tüm dünyada 17 milyon saat izlenme olduğunu açıkladı.

“Şahmeran” dizisi, ATV ekranlarında yayınlanan bir Türk mitolojik-fantastik dizidir.

Dizi, Türk mitolojisinde geçen Şahmeran hikayesinden esinlenerek yazılmıştır. Kurgu, mitolojik yaratıkların ve güçlerin modern dünyada yaşadığını ve insanlar ile etkileşim içinde olduğunu konu almaktadır. Dizi aynı zamanda aşk, macera ve aile ilişkileri gibi temaları da içermektedir.

Serenay Sarıkaya ve Burak Deniz’in başrolde olduğu Şahmaran dizisi, geçtiğimiz hafta Netflix’te yayınlandığı günden beri konuşuluyor. Dizide cinsel ilişki sahneleri ve cesur anlar da çok konuşuldu.

Şahmaran dizisindeki bu +18 sahneleri normal bulanlar kadar rahatsız olanlar da çoktu.

Şahmaran üzerine yorumlar sürerken Timur Savcı ile birlikte Şahmaran dizisinin yapımcılığını üstlenen Burak Sağyaşar, olay olan dizinin tüm dünyada ne kadar izlendiğini açıkladı.

Konuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yapan Sağyaşar, ”İlk 3 günde! Tüm Dünya’da! Nasıl yani!! 17 milyon saat izlenme mi?” ifadelerini kullandı.

Yazıyı Kaynağından Okuyun →

DİPNOT: Yayınlanan yazı Haberİnternette adlı web sitesinden alıntı yapılarak ve kaynak gösterilerek yayınlanmıştır. Tarafımızca herhangi bir ekleme yapılmadan ilk hali ile yayındadır. Alogazete.com adresi paylaştığı haberler üzerinden asla kazanç veya gelir elde etmez. Haber içeriğinde yanlışlık veya aykırı bir durum düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir